Cariere

Agent relatii clienti - Iasi

Categorie:
Departament Comercial

Cerinte

Viitorii colegi vor avea un rol important în compania noastra, asigurand cu profesionalism si entuziasm suportul necesar pentru pasagerii Blue Air. Candidatul ideal ar trebui sa corespunda următoarelor cerinte: • Educatie: absolvent studii medii; student/absolvent de studii superioare • Experiența nu este obligatorie, insa poate reprezenta un avantaj • Cunostinte de limba Engleza si Italiana • Cunostinte in operare PC (MS Office) • Aptitudini de comunicare excelente • Atitudine orientata catre client • Capacitate de a invata rapid • Claritate in exprimare • Spirit de echipa si mult entuziasm.

Responsabilitati

Responsabilitatile viitorilor colegi sunt: • Sa reprezinte compania in relatiile cu pasagerii, respectand standardele de calitate • Sa asigure comunicarea cu pasagerii companiei prin toate mijloacele de comunicare puse la dispozitie • Sa ofere pasagerilor detalii referitoare la serviciile companiei, tarife, condiții de calatorie • Sa rezolve prompt si intr-un mod profesionist problemele întampinate de pasageri • Sa asigure servicii de ticketing • Sa comunice prin mijloace specifice cu celalalte departamente.

Trimite CV-ul tau la HRRecruitment@blueair.aero