Cariere

Customer Service Representative

Categorie:
Departament Comercial

Cerinte

Studii medii/student/proaspat absolvent Limba engleza - fluent (o a doua limba straina constituie avantaj, in special italiana) Cunostinte operare PC

Aptitudini

Capacitate de a invata rapid si claritate in exprimare Atitudine pozitiva, spirit de echipa, entuziasm Atentie la detalii Multi-tasking Abilitati foarte bune de comunicare si ascultare Orientare catre client Dorinta de munca si dezvoltare profesionala

Beneficii

Mediu de lucru placut Dezvoltare profesionala in domeniu Posibilitati de promovare

Responsabilitati

Asigura comunicarea cu clientii companiei prin toate mijloacele de comunicare puse la dispozitie (email, CRM, apeluri outbound, ocazional apeluri inbound), respectand procedurile companiei Ofera clientilor detalii referitoare la serviciile companiei, tarife, conditii de calatorie si rezolva prompt si intr-un mod profesionist problemele intampinate de clienti Se implica in imbunatatirea serviciilor pe care le oferim

Orar

Luni-Vineri, 8h

Trimite CV-ul tau la HRRecruitment@blueair.aero